Egy vereség, egy győzelem a vízilabdázóknál

Fejlődnek a kiscápák, hiszen a Dunántúli Vízilabda Liga (DVL) Gyermek1 bajnokságának második fordulóját követően már hat pontjuk van, így a tabella negyedik helyén állnak. Legutóbb itthon ugrottak medencébe, ugyanis október 19-én Ajka adott otthont a bajnokságnak.

Elsőként az Oázis Nonprofit Kft volt az ellenfelük. A pesti együttes a középmezőnybe tartozik és a papírforma be is igazolódott, ugyanis 4 góllal jobbnak bizonyultak az ajkai pólósoknál, így 2:6 lett a végeredmény. A hazai találatokat Fehér Dénes és Pál Botond szerezte.

Bujtás Balázs tréner szerint kicsit pontatlanul játszott a csapat, pár helyzet kimaradt, ezért tudott az ellenfél felülkerekedni.

Másodjára a Velence plus1 csapatával mérkőztek. Ott a második negyedtől a Cápák átvették a vezetést, előnyüket a végéig meg is tudták tartani, holott két meghatározó játékos is hiányzott sérülés miatt az ajkai gárdából. A vége 5:4 lett, így a három pontot begyűjtve a tabella negyedik helyére álltak. Ajkai gólszerzők: Fehér Dénes 2, Ferenczi Artúr 1, Mészáros Júlia 1, Pál Botond 1.

Összességében az edző elégedett a csapatával, hiszen a fiatalok mindent megtettek, ami erejükhöz fért.