Kikapott, de nincs elkeseredve

A Boxsuli Ajka SE. versenyzője, Végler Gábor a Hódmezővásárhelyen rendezett TESCO KUPA ökölvívó versenyen vett részt a közelmúltban, ahol Karácsonyi Richárd szegedi ökölvívóval mérkőzött.

Az első menetben a szokásos puhatolózást követően a szegedi versenyző kezdeményezett, de az ajkai boxoló keményen visszaverte a támadásokat. A második menetben az ajkai fiú határozottan, magabiztosan indult a sarokból boxolni. A menet végén egy kemény adok-kapok után a szegedi versenyzőre 8-at számolt a mérkőzést vezető bíró. A harmadik menet hatalmas küzdelmet hozott. A menet utolsó perce határozottan az ajkai versenyzőé volt. A pontozók azonban 2:1 arányban a szegedi boxolót látták jobbnak.

Elkeseredésre azonban nincs ok hiszen a nézők és az edző kollégák gratulációi felülírták az eredményt, és kárpótolták a versenyzőt.