Labdarúgás
Magyar Kupa
Ménfőcsanak ESK – FC Ajka 1-1 (0-0) büntetőkkel: 3-1
Ajka: Dénes, Ribarics, Pákai (Kovács 48.), Hanzl, Kozma, Pavlitzky, Horváth, Lattenstein (Szarka 91.), Major (Ambrus 61.), Bencze, Csordás, vezetőedző: Bűcs Zsolt
gól: Kovács (66.)
Videoton II. – FC Ajka 6-3 (3-0)
Ajka: Balogh, Köles, Pákai, Fodor, Csemer (Csordás 78.), Tölgyesi, Lőrinczy, Tölgyesi, Nagy, Pál (Kozma 35.), Skriba, Kovács (Szabó 62.), vezetőedző: Bűcs Zsolt
gól: Lőrinczy (49.), Skriba (53.), Csordás (81.)
U 19
Sárvár FC – FC Ajka 3-4
edző: Udvardi Ervin, gól: Ambrus 2, Szarka, Varga, kiállítva: Varga
U 17
Sárvár FC – FC Ajka 0-5
edző: Szabó Zoltán, gól: Szabó 2, Bakó 2, Szabados
U 15
FC Ajka – Lurkó FC 1-6
edző: Svecz Edvárd, gól: Herendi
U 14
FC Ajka – Lurkó UFC 6-0
edző: Zsidó András, gól: Cservenák 3, Berzsenyi, Hopp, Marczona
Megye I.
Ajka Kristály SE – Községi SE Magyarpolány 4-1 (2-1)
Ajka: Szalai, Móger, Hauser R., Udvardi, Horváth (Schönberger 90.), Kardos, Szabó, Mayer (Orbán 74.), Hauser T. (Ménes 85.), Bakos, Kovács (Traista 73.), edző: Sipos Tamás
gól: Mayer (17.), öngól, Szabó (87., 93.)
U 19
Ajka Kristály SE – Községi SE Magyarpolány 11-1
edző: Sipos Tamás, gól: Vajda 5, Szabó 3, Geri B. H. 2, Kis-Varga
U 16
Községi SE Magyarpolány – Ajka Kristály SE 5-2
edző: Kocsis Attila, gól: Váradi, Kotsy
U 14
Veszprémi FC USE – SK Ajka-Padragkút SE 13-1
edző: Karika Rudolf, gól: Szabó
Sümeg VSE – FC Ajka 2-1
edző: Kocsis Attila, gól: Hajdú
Megyei bajnokság, nők
NLC-Ajka – Devecser SE 3-1 (1-1)
Ajka: Hidi, Földi, Lajtos, Bódi, Gyenese, Tölgyesi, Hannig, Belovics, Korcsmáros, csere: Simon, Fekete, Grünvald, edző: Gyenese Csaba
gól: Földi, Belovics, Tölgyesi
Városi kispályás bajnokság
Viva Tours Ajkarendek – Balhus Bútor 4-5, Roma – Unimontex 1-2, Bakony FC – Bercsényi Retro Caffé 2-2, Gépállat SC – Delta-Cat 15-5, ASE Tandem – Joker 9-15, Brazil Gépsor – Bolero A.E. Kft. 15-4, Hőerőmű – Ajka SE Kovács Autóház 2-3, Tarantula FC – MGI 10-2, Euronics-Pulzus – Seidel Hungária 5-4, AVÉP SC – Poppe-Potthoff 1-11
Öregfiúk: Ajkai Bányász – Retro FC 9-3, Bercsényi Kontex – Lakner Üzletház 2-8, Ajkarendek – Kórház 5-4, Tarantula – Euronics-Pulzus 1-6, Bakony Erőmű – Fifties Team 8-5
Kézilabda – NB II.
Le Belier-KK Ajka – Tarján SE 25-18 (14-7)
Ajka: Horváth, Zeitler V., Pavelka, Bajnóczi 9(2), Erőss 3, Tömör 1, Zeitler D. 6(1), csere: Körli, Meinczinger, Zsigmond, Fülöp 3, Pék B., Ignácz, Huszti 1, Sinka 2, Krápicz, edző: Poór Tamás
kiállítások: 10 ill. 8 perc hetesek: 4/3 ill. 4/2
jók: Horváth, Bajnóczi, Zeitler D., Tömör
juniorok
Le Belier-KK Ajka – Tarján SE 25-20
edző: Huszti Ambrus, gól: Kiss 10, Pék M. 6, Krápicz 4, Szimicsek 2, Horváth, Ring, Fábián
serdülők
ETO SZESE Győr – Le Belier-KK Ajka 25-25
edző: Huszti Ambrus
Le Belier-KK Ajka – Bakonyerdő Pápa 34-28
edző: Huszti Ambrus
U 14
Le Belier-KK Ajka – Szombathelyi SE 26-3
edző: Huszti Géza
Le Belier-KK Ajka – Éles KISE 20-24
edző: Huszti Géza
Teke -Szuperliga
Szegedi TE – Ajka Kristály SE 7-1 (3704-3342)
Kristály: Kovács 548, Lipp 532, dr. Tóth Z. 541, Fodor 591, Városi 557, Nagy 570, pontszerző: Városi
ifjúságiak
Szegedi TE – Ajka Kristály SE 3-1
Nagy 535, Tóth 543
Futás
1. Szufla Futó Fesztivál (52 km)
Szigeti Ildikó 1. hely, Frank Ferenc 7. hely
Sümeg Várfutás (7,5 km)
Szabó Ferenc 3. hely, Kósa Szilvia 5. hely
Leave a Reply