Köszönet az iskolának és az edzőnek

Megszerezte az első világranglista pontjait Kiss Csenge, az Ajkai Asztalitenisz SE 13 esztendős versenyzője. A fiatal kora ellenére már országosan elismert sportoló a WTT Youth Contender versenyen az U13 korcsoportban jutott a legjobb 32 közé. A hamarosan záródó versenyszezon is kiemelkedő eredményekkel volt tele. Szeptemberben az országos serdülő válogatottat verte meg, így kétség sem fért a bajnoki címéhez. A Pápa Openen felnőtt korcsoportban az NB3-as Kása Gáborral a legjobb 4 közé jutott. Győrben egy országos versenyen második lett. Budapesten az arany fokozatú ranglista versenyen korcsoportjában leány egyéniben győzött. Szeptemberben az Extraligában megszerezte az első meccs győzelmét. Balatonfüreden a diákolimpia megyei döntőjét magabiztosan nyerte, majd Kiskunfélegyházán az országos döntőben is őt avatták bajnokká. Balatonfüreden, a Szilveszter kupán a felnőttek mezőnyét is megnyerte. Edzője Ughy Zoltán. Csenge hetente ötször edz. A legtöbb hétvégén versenyez. Csenge az Ajka Eötvös Loránd – Kossuth Lajos Általános Iskola hetedik osztályosa. Az élsport mellett nagyon jó tanuló, amiért köszönetet mond tanárai támogatásának. Balogh Béla intézményvezető és a tanárok segítik őt a vizsgákra való felkészülésben.