Hat góllal győztek a kézisek Tatabányán

Tatabánya KC U-20 – Le Bélier-KK AJKA 24-30 (15-15)

Az első félidő közepéig kiegyenlített játékot hozott a mérkőzés (8-8),majd a hazaiak kihasználták az ajkaiak hibáit és három góllal megléptek. A vendégek gyors időkérés után rendezték soraikat és a félidő végére egalizálták az eredményt. A szünet után állandósult az 1-2 gólos ajkai vezetés, ami a remek védekezésnek és pontos befejezéseknek is köszönhető volt (19-21). A tatabányai csapat időkéréssel sem tudta megzavarni az ajkai fiúkat, akik Bajnóczi vezérletével hat gólos előnyt szereztek (21-27). A hajrában a vendégek már nem engedték közelebb magukhoz a tatabányai fiatalokat, így biztos győzelmet aratott a LE BÉLIER. A második félidőben mutatott fegyelmezett védekezésnek köszönhetően fontos két pontot szerzett a nagy szívvel küzdő ajkai csapat.

TATABÁNYA:50 NÉZŐ. V:BUJDOSÓ,HORVÁTH.
KK AJKA:BLÁZSOVICS-KEDVES 7,BÁRDOS 1,BAJNÓCZI 8(3),ERŐSS 1,SINKA 1,ZEITLER D 2.CSERÉK:KOMMENDÁNT(KAPUS),GYIMESI 5,FÜLÖP,IGNÁCZ,BONYHÁDI 1,MÁRKUS,VADKERTI 4,HUSZTI,ZEITLER V.EDZŐ:HAMAR ZOLTÁN.
KIÁLLÍTÁSOK:4 ILL.14 PERC. HETESEK:5/4 ILL. 3/3.

IFJUSÁGIAK:LE BELIER-KK AJKA – NEKA II. 23-29(13-13)
GÓL:KISS 6,SZÜCS 4,RING 3,STÁHL 2,SZIMICSEK 2,OLÁH 2,NÉMETH 2,CSERNA,POINTNER.EDZŐ:POÓR TAMÁS.
SERDÜLŐK:LE BELIER-KK AJKA – KSI 23-28(9-14)
GÓL:SOÓS 6,FÁBIÁN 5,NÉMETH 4,SZOMBATHELYI 3,OLÁH 2,POINTNER 2,KUBIK.EDZŐ:HUSZTI AMBRUS.

MEGYEI FÉRFI BAJNOKSÁG:
KK AJKA II. – TAPOLCA VSE 59-15(28-7)
GÓL:PAVELKA 11,FÁBIÁN 7,KISS 3,PÉK 5,RING 3,KELEMEN 4,BUKOVICS 5,KLEINHANSZ 4,SZIMICSEK 4,SOÓS 6,SZIGETVÁRI 3,TÖMÖR 4.EDZŐ:IGNÁCZ KRISZTIÁN.
KÖVETKEZŐ BAJNOKI:2017.11.16. 19.15.ÓRA: