ÁLLÁS – Közösségszervező

Felhívás közösségszervező munkakör betöltésére:

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozott idejű 2019.03.01.-2020 október30. –   20 hónapos megbízási jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Ajka, Szabadság tér 12.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

Önkormányzati (Ajka, Halimba, Nyirád, Kislőd, Magyarpolány, Úrkút, Városlőd) és civil szervezeteknél a pályázathoz kapcsolódó közösségszervezéssel, rendezvényekkel, humán fejlesztéssel, felnőttképzéssel kapcsolatos tervezői, előkészítői, szervezői, animátori feladatok ellátása, különös tekintettel a helyi közösségek egészséges életmódra történő ösztönzésével, a helyi kisközösségek működésének elősegítése, rendezvények szervezésében történő közreműködés, rendezvények koordinálása.

Jogállás, illetmény és juttatások: Megbízási jogviszonyban bruttó 200.000 Ft /hó

Pályázati feltételek:

  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet,
  • Középfokú képesítés, A közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. tv. végrehajtásáról a művészeti, a közművelődési és közgyűjteményi területen foglalkoztatott közalkalmazottak jogviszonyával összefüggő egyes kérdések rendezésérről szóló 150/1992. (XI.20.) Korm.rend. 1. sz. melléklete alapján középfokú közösségfejlesztő, kulturális közösségszervező vagy további közművelődési szakképesítés vagy felsőfokú közművelődési szakképzettség, vagy rendezvényszervezés és közösségszervezés területén szerzett tapasztalat.
  • B kategóriás jogosítvány,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • szakmai önéletrajz
  • Végzettséget igazoló okiratok hiteles másolata
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, vagy megkérésének igazolása
    • Nyilatkozat arról, hogy hozzájárul a pályázati eljárás során személyes adatainak kezeléséhez, valamint, hogy az elbírálásban résztvevő személyek a pályázat teljes tartalmát megismerhetik.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2019.március 1. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. február 26.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Tóth Gergely stratégiai és fejlesztési referens nyújt, a 0688-521145-os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Elektronikus úton Tóth Gergely részére a strategia@hivatal.ajka.hu E-mail címen keresztül
  • Személyesen: Tóth Gergely, Ajka, Szabadság tér 12. Polgármesteri Hivatal, V. emelet

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. február 28.

Comments

comments

Be the first to comment