Dupla annyi gólt lőtt a Kristály, mint ellenfele

A felnőtt Veszprém megyei labdarúgó bajnokság I. osztályának 23. fordulójában a Magyarpolányhoz látogatott az Ajka Kristály SE.

A szél támogatásával kezdő vendégcsapat azonnal fölényt harcolt ki, de a gólszerzés nem jött össze. Hiába járt a játékszer folyamatosan a hazai csapat térfelén, mégis a polányiak szereztek vezetést egy büntető után a 40. percben. A második játékrészben magasabb fordulatra váltott az ajkai csapat és Szabados futotta le a védelmet, majd az akció végén a kapu jobb sarkába helyezte a labdát. Percekkel később ismét Szabados volt eredményes egy beadás után, 1-2. A mérkőzés hajárjában Szabó Zoltán percei következtek, előbb egy formás akcióból talált be, majd nem sokkal később egy lecsorgó labdát vágott a hálóba. Az utolsó percekben a hazaiak még tudtak kozmetikázni az eredményen, de a három pont a Kristályt illette meg.

Magyarpolány SE – Ajka Kristály SE 2-4.