Kézis sikerek

A KK Ajka női felnőtt kézilabda csapata július 19-én tartotta első csapatedzését. Az ezt megelőző hetekben a játékosok egyéni edzésmunkát végeztek, hogy minél jobb kondícióval vághassanak neki a közös tréningnek. A bajnokság a hölgyek számára szeptember közepén indul.

A férfi kézilabda csapat játékosa, John András lett a 2021-es Strandkézilabda Magyar Kupa legjobb balszélsője, illetve a torna legjobb játékosa. Nagy pihenése azonban nem volt a KK Ajka játékosának, ugyanis a Magyar Kupa után alig pár nappal kezdetét vette a bulgáriai Európa-bajnokság, melyen a magyar csapat alapembereként számítottak rá. A 18 csapatos EB mezőnyéből a felnőtt magyar válogatott az előkelő 9. helyen zárt.

Az U17-es fiú mezőnyben a magyar válogatott a 11. helyen zárt, míg a lányok ugyanebben a korosztályban hatalmas csatákat vívva, megnyerték a tornát.