18 góllal nyert a KK Ajka

Magabiztos győzelmet aratott a KK Ajka felnőtt férfi kézilabda csapata a lelkesen és sportszerűen küzdő Balaton partiak ellen az NBII Észak nyugati csoportjában.

Jól kezdett a vendégcsapat, nyolc perc után öt gólos előnyt szerzett, amire a hazaiak időkéréssel reagáltak. A pillanatnyi szünet után három gólra felzárkóztak a vendéglátók, de a szünetre ismét biztos előnyt szerzett az Ajka. A folytatásban még tíz percig tudta tartani a lépést a hazai csapat, ezután az ajkaiak kilenc góljára csak kétszer tudtak válaszolni, így végleg eldőlni látszott a mérkőzés. A hajrában Tréki edző valamennyi cseréjét pályára küldte, a fiatalok pedig még nagyobb arányúvá tették a különbséget.

A mérkőzés után joggal tapsolta meg a KK Ajka csapatát a lelkes közönség. Alsóörsi SE – KK Ajka 23-41.