Izgalmas mérkőzésen nyertek a felnőtt férfi kézilabdázók

Szombaton az ötödik helyezett Tarján SE csapata látogatott Ajkára.

A hazaiak kezdték jobban a mérkőzést, aminek köszönhetően tizenkét perc után 7-2-es állás szerepelt a táblán.Az ajkaiak ekkor több technikai hibát is elkövettek,amit jól használtak ki a vendégek és sikerült közelebb zárkózniuk(10-7). A félidő hajrájában újra a hazaiak akarata érvényesült (16-11),de a lelkes tarjániak zsinórban háromszor is betaláltak, így újra nyílttá tették a mérkőzést.A folytatás is izgalmasan alakult, ugyanis a harmincnyolcadik percben kiegyenlített a vendégcsapat(19-19). Ekkor Johnés Dobos vezérletével újra meglépett három góllal az Ajka, de a vendégek nem adták fel a küzdelmet és kiegyenlítettek(50.perc:25-25). A következő percekben öt ajkai gólra csak egyszer válaszoltak a tarjániak, így a végjátékra már biztos előnnyel érkeztek a zöld mezesek, amit meg is őriztek a lefújásig. Roppant sportszerű mérkőzésen izzadságszagú győzelmet aratott a KK Ajka a fegyelmezetten és lelkesen küzdő Tarján csapata ellen.  KK Ajka – Tarján SE 33-29