Jól mentek a motorosok

Csákánydoroszlón rendezték a közelmúltban az MXMánia motocross bajnokság hetedik, egyben utolsó fordulóját, tudtuk meg Somlóvári Dániel edzőtől.

Az ajkaiak ismét a vártnak megfelelő, jó teljesítményt nyújtottak. A mini kategóriában Katona Áron mindkét futamát megnyerte, Borbás Balázs 65 köbcentiméteres kategóriában harmadikként végzett, a 85 köbcentiseknél Pandur Bence ötödik lett. A harmadosztályban az MX2 csoportban Kalász Zsombor másodikként, Géringer Ádám hetedikként, Jóna József nyolcadikként, Horváth Elek tizenegyedikként valamint Engis Zoltán tizenharmadikként zárta a versenyt. A harmadosztály MX1 kategóriában Wolf Ádám a harmadik helyet szerezte meg. A seniorok között Csuka Balázs lett az ötödik, Fodor Gergő műszaki okok miatt feladni kényszerült a versenyt.