Minimális vereség az éllovas ellen

Igazán érdekes összecsapásra volt kilátás a hétvégén, hisz női kézilabda csapatunk a bajnokság egyik fő esélyesét, a Büki TK együttesét fogadta a felnőtt másodosztály 16. fordulójában. A két csapat legutóbbi találkozóján fölényes Büki siker született, 44-24 arányban.

Azóta azonban Huszti Ambrus csapata ráérzett az NB2 ritmusára és egy hat meccses győzelmi szériát is tudtak produkálni. Az első félidőben fej-fej mellett haladtak a csapatok és a közel 150 néző mintha két döntős gárdát figyelt volna a lelátóról, akkora izgalmakat hozott az összecsapás. A félidőre a bajnokesélyes együttes egy gólos előnnyel mehetett az öltözőbe, 13-14.

A második játékrészben folytatódott a parázs csata, de a Büki együttes nem engedte ki a vezetést a kezéből. Hiába akadtak a hazaiaknál bravúros egyéni teljesítmények, a Büki TK csapata szűk két góllal bizonyult jobbnak a bakonyi alakulatnál.