Motorosok sikerei

Gyermek nemzeti nyilt motocross bajnokság és felnőtt nyílt motocross kupa zajlott szombaton a Baumidex pályán közel 2000 néző előtt, tudtuk meg Somlóvári Dánieltől, az ajkai csoport  edzőjétől.

Az 50 köbcentis mini kategóriát Katona Áron nyerte, a 65 köbcentisek között Borbás Balázs a tizedik helyen ért célba. A 85 köbcentiseknél Pandur Bence nyolcadikként ér célba. Az MX1 másodosztályban Fodor Gergő nyolcadik lett, a harmadosztályban Réz Ádám második, Wolf Ádám negyedik. Az MX 2 harmadosztályban Kalász Zsombor győzött, Horváth Elek kilencedikként, Jakab Dávid tizedikként, Garamvölgyi Patrik tizenötödikként és Szabó Gergő tizenhetedikként fejezte be a futamot. A szenior kupán Tuboly Gábor harmadik, Csuka Balázs ötödik lett. Jól szerepelt Szabó Róbert és Csöndes Tamás. Somlóvari Dániel a profi MX1 kategóriában a második helyezést szerezte meg.

A hétvégi volt az MX Mánia versenysorozat utolsó előtti futama.