Hős6os 3D – szinkronizált amerikai animációs vígjáték – január 15. csütörtök és január 21. szerda között mindennap 16.30, január 17-18. szombat-vasárnap 13.00 és 15.00
Barbie: Szuperhős hercegnő – színes, magyarul beszélő, amerikai rajzfilm, 74 perc – január 24-25. szombat-vasárnap 12.30 és január 31-február 1. szombat-vasárnap 12.30
Annie – színes, magyarul beszélő, amerikai vígjáték, 118 perc – január 22. csütörtök – január 28. szerda között csütörtök, szombat, hétfő, szerda 16.00 és 20.30 illetve péntek, vasárnap és kedd 16.00 és 18.15 és január 29. csütörtök – február 4. szerda között csütörtök, szombat, hétfő, szerda 18.15 illetve péntek, vasárnap és kedd 16.00 és 20.30
Elrabolva 3. – szinkronizált francia akció krimi – Műsorváltozás! – január 16. péntek 22.00, január 19. hétfő 20.30, január 20. kedd 18.30, január 21. szerda 20.30
Dumapárbaj – színes, magyar vígjáték – január 15. csütörtök – január 21. szerda között naponta 18.30 és 20.30 – kivéve: január 19. hétfő 20.30, január 20. kedd 18.30, január 21. szerda 20.30
One Direction: A színfalak mögött – színes, magyarul beszélő, angol film, 65 perc – január 17-18. szombat-vasárnap 17.00
Birdman avagy (A mellőzés meglepő ereje) – színes, feliratos, amerikai vígjáték, 119 perc – január 22. csütörtök – január 28. szerda között csütörtök, szombat, hétfő, szerda 18.15 illetve péntek, vasárnap és kedd 20.30
Mortdecai – színes, magyarul beszélő, amerikai vígjáték – január 29. csütörtök – február 4. szerda között csütörtök, szombat, hétfő, szerda 16.00 és 20.30 illetve péntek, vasárnap és kedd 18.15
TV Ajka, a város televíziója
Január 16. péntek:
19:00 Híradó
Magazinműsor: Az első 800 év – Ajkarendek: Sváb gyökerek, rendeki szárnyak
Január 17. szombat 9h: a pénteki adás ismétlése
Január 19. hétfő:
19:00 Híradó
Magazinműsor:
- Emlékezés az 1909. január 14-i bányaszerencsétlenség áldozataira
- Stúdióvendég: William Fu, a Szent-Györgyi iskola kínai származású ausztrál vendégtanára
- Toborzónap volt a rendőrségen
- A rendőrség toborzófilmje
Január 20. kedd 9h: a hétfői adás ismétlése
Január 21. szerda:
19:00 Híradó
Magazinműsor:
- Sport: Thai-boksz a Civil Házban
- Az újévi fogadáson bemutatott film Ajka első 800 évéről és jelenéről
Január 22. csütörtök 9h: a szerdai adás ismétlése
Január 23. péntek:
19:00 Híradó
Magazinműsor: Az első 800 év – Csékúti randevú
A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk!
A TV Ajka műsorai élőben és utólag is bármikor megtekinthetők a www.ajka.ma honlapon!
Művelődési házak
Január 20-ig tekinthető meg Kiss Miklós üvegtervező iparművész, Csabai Tibor és Németh Gyula grafikusművészek Repedések című kiállítása a művelődési központ kiállítótermében.
Január 17-én hagyományos falusi disznóvágás az Ajkarendekért Egyesület szervezésében A munkálatok 7 órakor kezdődnek, 18.00 órától vacsora, ahol az alábbi finomságokat kínálják: húsleves, kolbász, sült hús, töltött káposzta, forralt bor.
Január 20-án 16.00 órakor Légy kreatív! címmel alkotó foglalkozás felnőtteknek a művelődési központban.
Január 22-én 16.00 órakor ünnepi műsor a Magyar Kultúra Napja alkalmából a Padragkúti Művelődési Házban.
Január 22-én 17.00 órakor ünnepi műsor és az Ajkai Képzőművészeti Egyesület kiállításának megnyitója a Magyar Kultúra Napja alkalmából a művelődési központ kiállítótermében.
Január 23-án 17.00 órakor a Bródy Imre Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola szalagavató ünnepsége a művelődési központ színháztermében.
Január 24-én 10.00-17.00 óráig workshop a Bahar Orientális Táncegyesület szervezésében a művelődési központ színháztermében.
Január 28-án 14.00 órakor egészségügyi vetélkedő 8. osztályos diákok részére a művelődési központ aulájában.
Civil Ház
Január 19. hétfő
10.00- Foltvarró Klub Rácz Mária
16.30-18.00 Flowers Aerobik 1.-2. oszt. versenycsoport Csonkáné Krützner Márta
17.30- FIT-BALL Halászné Bognár Adrien
18.00- Meridián torna Vajda Zsuzsanna
18.00- BODYPUMP
19.00- FIT-BOX 20.00- CROSS FIT Halászné Bognár Adrien
Január 20. kedd
8.15- Nyugdíjas Egészségmegőrző torna
10.00- Kézimunka Klub Garainé Kisbej Ágnes
16.00- Modellező Szakosztály Illési Oszkár
16.30- Thai-boksz Szilágyi Arnold
16.30-18.00 Flowers Aerobik kezdők, 1.-2. oszt. versenycsoport
18.00-19.30 Flowers Aerobik Basic csoport Csonkáné Krützner Márta
18.00- PRO-FIT
19.15- TRX Halászné Bognár Adrien
Január 21. szerda
9.00- Ingyenes vércukor-és vérnyomásmérés Mező Jánosné
15.00- Ingyenes jogi tanácsadás dr. Darvas János/ügyvéd Előzetes bejelentkezés: 88/212-738
16.30-18.00 Flowers Aerobik 1.-2. oszt. versenycsoport
18.00-19.30 Flowers Aerobik Basic csoport Csonkáné Krützner Márta
17.00- PRO-FIT
19.00- FIT-BOKSZ 20.00- CROSS FIT Halászné Bognár Adrien
Január 22. csütörtök
9.00- Hatha Jóga Dr. Szabó Ildikó
16.30- Thai-boksz Szilágyi Arnold
16.30-18.00 Flowers Aerobik kezdők, 1.-2. oszt. versenycsoport Csonkáné Krützner Márta
18.00- BODYPUMP
19.30- TRX Halászné Bognár Adrien
Január 23. péntek
16.00- Modellező Szakosztály Illési Oszkár
18.30- FIT-BOKSZ Halászné Bognár Adrien
Január 24. szombat
14.00- „Sárkánytűz” szerepjátszók
Leave a Reply