Élen zárta az őszt a KK Ajka felnőtt férfi csapata

A szezonzáró mérkőzésén a sereghajtó ácsiakat fogadta a KK Ajka csapata.

Jól kezdett a hazai együttes, tíz percnyi játék után már 7-2-re vezettek a zöld mezesek, a vendégek nehezen találtak rést az ajkai védőfalon (11-3). Az ácsiak időkérése után sem változott a játék képe, a hazai kapuban Vikor parádézott, elől pedig könnyű gólokat lőttek a vendéglátók (18-6). A szünetben Tréki edző sort cserélt, a pályára küldött fiatalok is ugyanazzal a lendülettel folytatták a küzdelmet, mint elődeik (31-10). Az ajkai fiúk élvezték a játék minden percét, parádés gólokkal szórakoztatták a szurkolóikat (44-14). A Veszprémből érkező Bonyhádi fan klub nagyszerű hangulatot teremtett az ajkai lányokkal együtt, a fiúk pedig parádés játékkal hálálták meg a szurkolást.

KK Ajka – Ácsi Kinizsi SC 50-21 (23-8).

Az ősz folyamán hibátlan teljesítményt nyújtó KK Ajka négy pontos előnnyel várja a tavaszi folytatást.