Hatalmas csata a parkettán

A röplabda női NB II. 9. fordulójában a Röpisuli Sportegyesület a Közgáz SC és DSK-t fogadta az Ajka Városi Sportcsarnokban. Városunk csapata eddig hétből öt mérkőzést nyert meg, a fővárosiak pedig hatból ötöt, így két erős alakulat mérhette össze tudását.

Az első játszmát a Közgáz nyerte 25-20 arányban. A második menet elképesztően izgalmas játékot hozott, hiszen nagyon nehezen tudtak ellépni egymástól a felek, közel fél óráig tartott a játszma, és ismét a fővárosiak jöttek ki jobban a végén (24-26). A harmadik játszmában tűpontos játékra volt szüksége az ajkai csapatnak ahhoz, hogy kifogjon a vendégeken, ami sikerült is (27-25). A negyedik menetre a Közgáz jobban tudta összekapni magát, és 21 percnyi játék után ismét 5 ponttal múlták felül a hazaiakat. A két csapat hatalmas mérkőzést játszott, de ezúttal a vendégek oldalán állt Fortuna.

Röpisuli Sportegyesület – Közgáz SC és DSK 1-3.