Könnyed siker hazai pályán a kéziseknél

Legutóbb a Kisbér KC csapatát fogadták az ajkaiak a sportcsarnokban.

A tartalékos vendégek nagy lelkesedéssel kezdték a mérkőzést, kihasználták az enerváltan védekező hazaiak hibáit (5-5). Ekkor a vendéglátók ritmust váltottak, tíz perc alatt egy kisbéri gólra tízzel válaszoltak és gyakorlatilag eldöntötték a két pont sorsát (15-6). A játékrész záró szakaszában Cserna vezérletével még tovább növelte előnyét a KK AJKA. A folytatásban a kisbériek játékosa,Vadász súlyos térdsérülést szenvedett, őt a mentők szállították kórházba. A teljesen megfogyatkozott vendégek ellen a 45. percben egy híján már húsz góllal vezettek a könnyű találatokat szerző ajkaiak (32-13). Az edzőmeccsé váló találkozón Tréki edző valamennyi játékosának bizalmat szavazott, így a fiatalok is kivették részüket a biztos győzelemből. KK Ajka – Kisbér KC 41-23.