Négy gólt lőtt a Kristály

A Veszprém megyei felnőtt labdarúgó bajnokság I. osztályának 11. fordulójában az Ajka Kristály SE a Sümeget fogadta. A hazaiak a 12., míg a vendégek a 6. helyről vághattak neki a találkozónak. Hamar vezetést szerzett a hazai csapat, egy beadást követően Szabó Kornél fejjel volt eredményes a 7. percben. Az ajkaiak irányították a játékot, és több helyzetet alakítottak ki a vendégekkel szemben. A második játékrészben egy szerencsés tizenegyessel egyenlített a Sümeg Reicz révén. A kapott találatot követően több cserét hajtott végre a Kristály, és a hajrában hat percen belül három gólt is szerzett. Előbb Szabó Zoltán lőtt védhetetlenül a hálóba, majd Bakó Roland vette be Kovács Bence kapuját, végül Szabó Kornél szerezte meg a mérkőzésen a második találatát, és tette fel az i-re a pontot. Ajka Kristály SE – Sümeg VSE 4-1 (1-0)