Megvan a harmadik győzelem a női röpiseknél

A felnőtt női röplabda NB II. Nyugat alapszakaszának 5. fordulójában Varga Péter csapata a SzoESE együttesét fogadta a Hit Csarnokban. A Röpisuli SE szezonbeli harmadik, a szombathelyi vendégek pedig a második győzelmükre készültek. Az első játszmában magabiztosan nyert az Ajka 25-22-re, azonban a másodikra összeszedte magát a Vas megyei csapat, és 22-25-re hozták a játékrészt 25 perc alatt.

A következő játszmában a Röpisuli esélyt sem hagyva játszott, és 25-16-ra nyert. A negyedik játékrészben is sokkal jobb volt a hazai alakulat, így megérdemelten nyert a Szombathely ellen. Röpisuli SE – SzoESE 3-1 (25-22, 22-25, 25-16, 25-19)

Varga Péter (vezetőedző): Nehezen indult a mérkőzés, de kitartással és akarattal ellenfelünk fölé nőttünk. Javult a szervafogadásunk és -adogatásunk is. Remélem fejlődésünk folyamatos lesz, amiért mindent meg is teszünk.