Sikeres Borsos iskolások

Sport- és tanulmányi versenyeken értek el dobogós helyezéseket a Borsos iskola első három évfolyamának diákjai a tanév első négy hónapjában.

A VERGA Zrt. által meghirdetett Levél az erdőből rajzpályázaton első lett Csiza Ádám, második Lepsényi Kristóf, különdíjban részesült Görgics Zsombor, Németh Vivien, Egyed Bendegúz, Vecsei Bulcsú. Mindannyian a 3. C osztály diákjai.

Az Ajka rajtja futóversenyen Tóth Gergő (3.C) másodikként ért célba.

A Bogáncs gyermekkönyvtár Diáknotesz vers- és prózaíró pályázatán harmadik helyezést ért el Pomper Letícia (3.A), Horváth Maja (3.B), dicséretet kapott Nagy Sándor (3.B). A területi akrobatikus rock and roll versenyen első helyen végzett Fazakas Hanna (3.C), az Almádi kupán harmadik helyezett lett Rózsavölgyi Patrik (2.A), a sakk Európa bajnokságon Grúziában holtversenyben 3-5. helyen végzett Gaál Zsóka (3. A).

A Bogáncs gyermekkönyvtár Benedek Elek pályázatára hibátlan megoldást nyújtott be a 3. A osztályos Halle Zsófia, Krózser Kinga, Vér Cintia, Pomper Letícia, Horváth Loretta, Somlóvári Nóra, Róth Olimpia, a 3. B osztályból Molnár Regina, Szabó Petra, Horváth Maja, Nagy Barbara, Moldován Milán, Pákozdi Vivien.

A versmondó verseny iskolai fordulóját a 3. C osztályos Csiza Ádám nyerte meg, aki a városi fordulón harmadik helyezést ért el.

A megyei sudoku verseny iskolai fordulóján a másodikosok között Chen Yunhan, Tóth Lili és Lukács Eszter szerepelt a legjobban, a harmadikosoknál Krózser Kinga, Pomper Letícia, Kató Dávid lett a sorrend. A pápai úszósuli körversenyen Cser Dávid gyorson, háton és váltóban nyert, mellúszásban harmadikként ért célba.

A pápai Black Bunny rock and roll táncversenyen Fazakas Hanna első helyen végzett, a ll. Veszprémi shotokan karate kupán Rózsavölgyi Patrik a harmadik helyezést szerezte meg. A Budakalászon rendezett X. Országos Aerobik Kupán Takács-Győri Fruzsina második lett, Csentei Sára, Rózsavölgyi Sára, Takács-Győri Diána az első helyen végzett.

A lV. Táncfesztiválon Pomper Letícia második, Szabó Alexander és Kurdi Mátyás első, illetve második helyen végzett.