Újabb siker

Felnőtt női kézilabda csapatunk a Nemzeti másodosztály 10. fordulójában az Alba FKC U22 ellen lépett pályára idegen környezetben a KÖFÉM Sportcsarnokban.

A fehérváriak kilenc mérkőzés alatt hatszor tudtak diadalmaskodni és háromszor szenvedtek vereséget. A bakonyiak a hatodik fordulóig nyeretlenül szerepeltek a tabella legvégén, majd edzőváltást követően zsinórban három győzelmet sikerült szerezniük. Legutóbbi bajnoki mérkőzésüket mindkét együttes sikerrel hozta, így egy igazán kiélezett és pikáns mérkőzésre volt kilátásunk.

Az ajkai lányok vendégként nem szeppentek meg és kőkeményen eleget tettek az edzői utasításoknak, ami az eredményjelzőn is meglátszott, a félidőben már 8-13 volt az állás.

A második játékrészben is egy nagyszerűen védekező és jól támadó ajkai csapatot láthattunk, valamennyire a fehérvári alakulat is éledezett, de a mérkőzésbe már nem tudtak visszajönni. Huszti Ambrus csapata így magabiztosan húzta be zsinórban a negyedik mérkőzését is. Alba FKC U22- KK Ajka 23-26.

A soron következő bajnoki mérkőzést a KK Ajka csapata hazai pályán játssza a SZESE Győr alakulata ellen december 8-án a Városi Sportcentrumban 18 órai kezdéssel, legyünk ott minél többen és szurkoljunk együtt a lányoknak!