Újra van ajkai kupagyőztes

Március 27-én Győrben tartották meg a Judo Serdülő Magyar Kupát, ahol az F. T. Diák Judo Club Ajka sikeresen szerepelt.

62 sportegyesület 214 versenyzője lépett tatamira az eseményen. A Kertai Gábor edző vezette sportolók rendkívül jól szerepeltek, és a megyéből a legeredményesebben. Az FTDJC Ajka az éremtáblázaton a 16. helyen végzett.

Szabó Barna a 45 kilogrammosok mezőnyében ezúttal helyezés nélkül zárt. Kertai Olivér az 55 kilogrammos mezőnyben a pontszerző 5. helyen végzett. Kertai Kyra a 44 kilogrammosok mezőnyében pedig hatalmasat küzdve az első helyen zárt, így újra van ajkai Magyar Kupa győztes.

Kertai Gábor edző mellett Fazakas Tamás, Barabás Ákos, illetve Bíró Attila is szakmailag emelte a felkészítés minőségét.