Aranyérmek a nyakba

Fotó Rája
Fotó Rája

Összesen 41 érmet szereztek a február közepén Veszprémben megrendezett Balatoni Cápa elnevezésű regionális úszóversenyen a Rája ’94 Úszóklub sportolói. Illés Viktória 400 gyorson aranyat, 200 vegyesen, 200 méter mellúszásban és 800 gyorson ezüstöt. Palkovics Ádám mérlege 200 méter mellúszásban arany, 50 méteren ezüst.

Óvári Márton 50 gyorson, mellúszásban és háton első, 50 pillangón második helyezést ért el. Nagy Benedek 50 háton és pillangón első, 50 gyorson és mellúszásban második lett. Bartha Csenge 50 mellen aranyérmes, 50 háton, gyorson és pillangón ezüstérmes.

Falusi Zalán 50 méter mellúszásban és pillangón elsőként ért célba, 50 gyorson második lett, 50 háton harmadikként ért célba.

Hock Csanád 50 gyorson nyert, 50 háton és pillangón második, 50 méter mellúszásban harmadik lett.

Kaufman Lili gyűjteménye három arany éremmel gyarapodott, 50 háton, gyorson és mellúszásban sem talált legyőzőre.

Czigler Zorán ezüstérmes 50 háton és pillangón, bronzérmes 50 gyorson.

Horsa Petra ezüst érmet szerzett 50 méter mellúszásban, bronzot 50 gyorson és pillangón.

Vér Dóra 50 elsőként ért célba, 50 méter mellúszásban a  harmadik legjobb időt teljesítette.

Holczer Kolos 50 méter mellúszásban  első, 50 háton harmadik helyezést ért el.

Perger Rebeka ezüstérmes lett 50 háton, 50 gyorson harmadikként ért célba.