Folytatta a gólszüretet a Kristály

Ajka Kristály SE – Várpalota BSK 7:0 (4:0). 150 néző előtt zajlott a találkozó, amelyet Vámosi Vanda vezetett. A 27 éves balatonfüredi, csinos hölgy üde színfoltja volt a gólokban bővelkedő mérkőzésnek.

Kristály: Dróth Levente, Kungl Ákos, Král Lívió, Magyar Patrik (Szarka Martin), Szabados Dániel, Szabó Zoltán (Horváth Dániel), Bakó Roland, Györkös Bence (Lajtos Dominik), Szélessy Péter, Ambrus Kristóf (Tisonyai Richárd), Szedlacsek Balázs, (Gergócs Mátyás).

A remekül előkészített pályán, a lelkes hazai szurkolók örömére már a negyedik percben a vendégek hálójában volt a labda. A Várpalota láthatóan a nagyobb gólarányú vereség elkerülését tűzte ki célul. (Két héttel korábban tíz góllal maradt alul a Kristállyal szemben az MLSZ Magyar Kupában). A hazaiak több fiatalnak adtak játéklehetőséget a mérkőzés folyamán, ennek ellenére a labda szinte végig a vendégek térfelén pattogott.

Góllövők: Szedlacsek 2, Gergócs, Szarka, Szabó, Tisonyai, Ambrus.

A nyár végi kánikulában zajlott bajnoki mérkőzésen Ambrus, Král, Kungl, Szedlacsek, Szabó játékát lehet kiemelni, de örömteli, hogy a saját nevelésű fiatalok egyre biztosabb játékot mutatnak.