Fuss egy jó ügyért!

Több százan húztak futócipőt egy nemes ügy érdekében március 7-én. A Nőnapi jótékonysági futást a Magyar Imre Kórház dolgozói hozták létre az Intenzív osztály betegellátásért.

Az időjárás éppenséggel nem volt futóbarát, de ez senkit sem gátolt meg abba, hogy belevesse magát a tömegbe és kocogjon egy jót. A rendezvényen közel 300-an vettek részt. Volt, aki gyermekével és volt, aki négylábú kedvencével jelent meg a helyszínen.

A versenyzők három táv közül választhattak, volt 1, 2, illetve 3 kilométeres kör is. A versenyzők többsége megragadta az alkalmat és mindhárom távot teljesítették. Szusszanások között pedig a szervezők a kellemest a hasznossal összekötve pulzusméréssel várták a jelenlévőket és egy kihelyezett bábun az újraélesztést tanulhatták meg a résztvevők.