Hibátlan forma

Felnőtt női kézilabdázóink az idei kiírás negyedik fordulójában vendégként álltak ki a sereghajtó Körmendi DMTE otthonában. A zöld-fehérek remek, 100 százalékos formában voltak, míg a Körmend egyszer se tudott diadalmaskodni.

A zárt kapus mérkőzésen a bakonyiak kezdtek jobban, fegyelmezett és pontos játékuknak köszönhetően nem hagyták pihenni a hazaiakat. A labda többnyire a körmendi kapu előterében volt, ami az eredményen is meglátszott. Félidőre 8-14-es eredménnyel vonulhattak a csapatok.

A második játékrészben sem tudott kijönni a szorításból a Körmend, pedig igen nagy szüksége lett volna rá, az Ajka végig nyomott, és diktálta a tempót. Könnyed és magabiztos sikerének köszönhetően a KK Ajka a másodosztály Észak-nyugat csoportjában feljött a második helyre. Körmendi DMTE-KK Ajka 15-27.