Nagy csatában kétgólos siker

Az NB II. Észak-nyugati csoportjában szereplő KK Ajka női felnőtt kézilabda csapata a Celldömölki VSE otthonába látogatott a bajnokság 5. játéknapján. A hazaiak eddigi négy mérkőzésükből egyet tudtak megnyerni, a vendégek kettőt. Az összecsapás elején fej-fej mellett haladtak a csapatok, a 13. percben 8-8 állt az eredményjelzőn. Az első játékrész utolsó percében Vörös Szimonetta mozdította ki az eredményt döntetlenről, majd Vida Csenge sikeres hétméteresével kettőre növelte az előnyét az Ajka a félidőre.

A második játékrészben a hazaiak szaladtak az eredmény után, a 43. percben 20-23 volt az állás. A találkozó utolsó percére ledolgozta hátrányát a Celldömölk egy találatra, azonban Rózsás Josephine bebiztosította csapata számára a győzelmet az utolsó másodpercekben. Celldömölki VSE – KK Ajka 27-29 (15-17)