A Kultik Ajkai Mozi heti műsora
Angry Birds – A film 3D – színes, magyarul beszélő, amerikai-finn családi animációs film, 97 perc – június 9. csütörtök 14.00, június 11. szombat 12.00, június 12. vasárnap 14.00, június 14. kedd 12.00, június 15. szerda 14.00
Zootropolis – Állati nagy balhé 3D – színes, magyarul beszélő, amerikai családi animációs film, 108 perc – június 10. péntek 12.00, június 11. szombat 14.00, június 13. hétfő 12.00, június 14. kedd 14.00
A Dzsungel könyve 3D – színes, magyarul beszélő, amerikai film, 105 perc – június 9. csütörtök 12.00, június 10. péntek 14.00, június 12. vasárnap 12.00, június 13. hétfő 14.00, június 15. szerda 12.00
Alice Tükörországban 3D – színes, magyarul beszélő, amerikai fantasy – június 10. péntek 16.00, június 12. vasárnap 16.00, június 14. kedd 16.00
Szenilla Nyomában 3D – színes, magyarul beszélő, amerikai családi animációs film – június 16. csütörtök – június 22. szerda között minden nap 12.30, 14.15, 16.00 és június 23. csütörtök – június 29. szerda között minden nap 12.30, 14.15, illetve csütörtök, szombat, hétfő és szerda 16.00 valamint június 30. csütörtök – július 6. szerda között minden nap 14.00
Szemfényvesztők 2 – színes, magyarul beszélő, amerikai akciófilm, 130 perc – június 9. csütörtök- június 15. szerda között minden nap (szombat kivételével) 18.15 és június 16. csütörtök 18.00, június 18. szombat 18.00, június 20. hétfő 18.00, június 22. szerda 18.00
Pénzes cápa – színes, magyarul beszélő, amerikai filmdráma, 98 perc – június 9. csütörtök- június 15. szerda között minden nap (szombat kivételével) 18.15
Központi Hírszerzés – színes, magyarul beszélő, amerikai akció-vígjáték, 114 perc – június 16. csütörtök- június 22. szerda között minden nap 20.30, illetve péntek, vasárnap és kedd 18.00, június 24. péntek 16.00, június 26. vasárnap 16.00, június 28. kedd 16.00
TV Ajka, a város televíziója
A TV Ajka adásai hétfőn, szerdán és pénteken 19 órakor kezdődnek, kedden, csütörtökön és szombaton 9 órától az előző napi adásunk ismétlését láthatják. Műsoraink online is megtekinthetőek a http://tvajka.hu weboldalon, összeállításaink már másnaptól visszanézhetőek ugyanitt, illetve a TV Ajka YouTube-csatornáján is.
Ízelítő múlt heti feltöltéseinkből:
- Tavaszi zsongás a Székhely óvodában
- Győztek a Cápák az alsóházban
- Gyermeknap az Agórán
- Hősök napja
- Halló, halló! – a Táltosok előadásában
- Városi pedagógusnap
- Ocho Macho koncert
Tervezett műsoraink:
- Önkénteseket avatott az Otthon Segítünk Alapítvány
- A menopauza – beszélgetés dr. Nagy Zoltán nőgyógyásszal
- Bánki nap
- Laschober-gála
Következő adásaink pontosabb programjáról a tvajka.hu és az ajkaiszo.hu honlapon, valamint az AVTV Képújságban tájékozódhatnak.
A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk!
A TV Ajka műsorai élőben és utólag is bármikor megtekinthetők a http://tvajka.hu honlapon!
Művelődési házak
Június 10-én 17.00 és 19.00 órakor a Teleszterion Színházi Műhely Éles és gyors sikoly című évadzáró előadása a művelődési központ színháztermében, majd 21.30 órától tűzperformansz az Agorán.
Június 11-én 18.00 órakor Rock udvar a művelődési központ szabadtéri színpadán. Koncertet ad a Naés?, a Raj(fekn)bizli és a Rekviem zenekar.
Június 12-én Fagyi kupa evezős verseny a Csónakázó-tavon. Találkozó: 9.00 órakor a Tó vendéglő mellett. Jelentkezés: június 11-ig Ozorai Sándornál a 06-30-270-3262-es telefonszámon.
Június 14-én 10.00 órakor Nyugdíjas majális a Civil Ház udvarán.
Június 16-án 17.00 órakor az Ajkai Képzőművészeti Egyesület 20 éves jubileumi kiállításának megnyitója a művelődési központ kiállítótermében.
Június 18-án 10.00 órakor Fekete István Emlékverseny a művelődési központ kiállítótermében a Látássérült klub szervezésében.
Június 20-tól 24-ig a kézműves tábor első turnusa a művelődési központ aulájában.
Június 27-től július 1-ig a kézműves tábor második turnusa a művelődési központ aulájában.
Július 2-án 18.00 órakor az Orfeum Operett Musical Társulat gálaműsora a művelődési központ színháztermében.
Civil Ház
Június 13. hétfő
17.00- GYMSTICK Halász Dániel
17.30-18.30 NIA tánc Harsányi Szilvia
18.00- Meridián torna Vajda Zsuzsanna
19.00- FIT-BOX
20.00- CROSS FIT Halász Dániel
Június 14. kedd
10.00- NYUGDÍJAS NAP
16.00- Modellező Szakosztály Illési Oszkár
16.30- Thai-boksz Szilágyi Arnold
18.00- PRO
19.20- TRX Halász Dániel
Június 15. szerda
9.00- Ingyenes vércukor – vérnyomásmérés Mező Jánosné
19.00- FIT-BOX
20.00- CROSS FIT Halász Dániel
Június 16. csütörtök
16.30- Thai-boksz Szilágyi Arnold
18.00- PRO PLUSZ Bognár Adrien
19.20- TRX Halász Dániel
Június 17. péntek
16.00- Modellező Szakosztály Illési Oszkár
17.30-18.30 NIA tánc Harsányi Szilvia
19.00- FIT- BOX Bognár Adrien
Június 18. szombat
14.00- XVI. Civil Fesztivál
Leave a Reply