Második mérkőzésén nyert zsinórban a Kristály

A Veszprém megyei felnőtt labdarúgó bajnokság I. osztályának 26. fordulójában az Ajka Kristály SE fogadta remek labdarúgó időben a Devecser együttesét. Jól előkészített pályán indult a nagy hagyományokkal rendelkező szomszédvári rangadó.

Rögtön az ajkai csapat ragadta magához az irányítást, és több elhibázott lehetőség után egy remek bejátszást követően Szabó Kornél lőtte a hálóba a játékszert a 17. percben, 1-0. Újabb találatra a második félidőig kellett várni, Ambrus ívelte be a labdát Szedlacsek számára, aki előre vetődve fejelte a lasztit a hálóba, 2-0. A 76. percben Antal lövése akadt el a devecseri hálóőrben, de a kipattanóra Szedlacsek jó ütemben érkezett és nem kegyelmezett, 3-0. Pár perccel később a vendégek egy pontrúgást követően szépíteni tudtak, Burucs Károly révén. Az utolsó percekben Gergócs futotta le a vendég védelmet és okosan helyezte a kapuba a labdát, 4-1.

Ajka Kristály SE – Devecser SE 4-1.