Nem tudtak nyerni a női röpisek

A női röplabda NB II Nyugat alapszakasz 4. fordulójában a tatabányai TRSE otthonába látogatott a Röpisuli Sportegyesület.

Az első játszmában a hazaiak megmutatták erejüket, és húsz percnyi játék után 25-19-el nyerték a játékrészt. A másodikban is hasonló volt az erőfelosztás, az ajkaiak próbálták megnehezíteni a hazaiak dolgát, de a TRSE nyerte a második szettet is (25-19). A harmadik szettet is hozta a Tatabánya (25-19), így könnyedén nyert a Röpisuli Sportegyesület ellen. TRSE – Röpisuli Sportegyesület 3-0 (25-19, 25-19, 25-19)

Varga Péter (vezetőedző): A múlt heti mérkőzéshez képest sokat javult a játékunk. Sikerült a fejekben rendet tenni. A szerva fogadásunkat és a nyitásainkat sajnos nem a tudásunknak megfelelően hajtottuk végre, ezért mindig futottunk az eredmény után. Tovább dolgozunk, javítjuk a hibáinkat, reméljük hamar sikerül is. Gratulálok a TRSE csapatának!